KONST / Litografier / Färglitografi 10313109
nr 1031 3109
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Karl Momen (f. 1935), 116/150, signerad -99, motivet: 42x41
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:35:12
16/4 13:00:55